Зв'язатися з нами
Ми в соціальних мережах:
25.02.2021

Топ 5 переваг товарного бетону

Виробництво бетону. Компанія «МКС Бетон» пропонує високоякісний бетон різних марок, який відповідає всім необхідним стандартам. А також, цементно-піщані суміші різних марок...

Зміст

Будівельний матеріал, що знаходиться  поза конкуренцією.

Універсальність бетону є беззаперечною у будь-якій сфері будівництва. Спектр використання бетону є широким, а технічні властивості забезпечують довговічний ефект. Рецептури зі змінними пропорціями компонентів бетону формують різні його види у відповідності до призначення та належним показникам.

Всім відомо, що виготовлення бетону доступне у домашніх умовах за мінімальних потреб у спеціалізованому обладнанні чи інструменті. Втім, варто враховувати затратність даного процесу за часом, якістю та грошима. Для отримання бетонної суміші належної однорідності та якості рекомендовано звернутись до спеціалістів, які є фахівцями у даній сфері.

Бетон – це суміш, виготовлена на заводі та доставлена безпосередньо на об’єкт вже у готовому виді.

Чому варто обирати товарний бетон?

  1.  Доставка готової бетонної суміші спеціалізованим транспортом на місце укладання.
  2.  Якість бетонного розчину, що контролюється власною лабораторією.
  3.  Технологічність виробництва бетону на заводі, де досвід фахівців та спецтехніка в сукупності дають надійний продукт.
  4.  Лише цемент високої якості застосовується для нашого бетону.
  5.  Оптимізація витрат та збереження часу.

Товарний бетон — це ефективне рішення, що гарантує безпечність його використання на різних стадіях будівництва та сферах застосування. Адже такий бетон витримує значні навантаження, має право на використання для виготовлення несучих конструкцій, різноманітних поверхонь та фундаментів.

Ризики самостійного виготовлення бетону:

  • втрата якісних властивостей бетонної суміші;
  • складність транспортування;
  • людський фактор;
  • втрата міцності бетону після затвердіння;

Ризик, який ймовірний під час самостійного виготовлення бетонної суміші, є втрата властивостей бетону. Це можливо за умови порушення технології виготовлення. Будь-які відхилення у пропорціях прямо позначаються на якості матеріалу. Важливість отримання однорідної маси та її транспортування спецтехнікою для підтримання консистенції і властивостей бетону.

Варто зазначити, що виготовлення бетону на заводі відбувається на високо технічному обладнанні, де участь людини є мінімальною. Такий злагоджений процес оптимізовує ціну на товарний бетон. А параметри кінцевого матеріалу відповідають вимогам, оскільки автоматизовані процеси гарантують точність у рецептурі та відповідність режимів змішування.

Налагоджена технологія виробництва товарного бетону від  «МКС БЕТОН» гарантує отримання якісного кінцевого продукту та доставку на об’єкт спеціалізованою технікою.

У вас залишились
запитання?

Якщо, ви не знайшли те, що шукали, зв'яжіться з нами. Поясніть нам, що Вам потрібно і ми допоможемо Вам.

Зв‘язатися з нами

callback icon